sobota, 5 stycznia 2013

12 fotek...

...12 miesięcy kalendarza na bazie z the MiNi art (te same bazy kalendarzowe dostępne są także w Galerii RAE). Oryginalnie przewidziany do wersji stojącej, z podstawką z tektury - ja zrobiłam kalendarz wiszący (na stojące nie mam miejsca). Już wisi, zdobi - i wreszcie pasuje mi do domku, czego nie mogłam powiedzieć o dotychczasowych, kupnych kalendarzach, choć i te przeważnie były starannie wybierane :)
Niestety - wisi w ciemnym kącie, więc zdjęć przy tej pogodzie nie zrobię :)

Za to sam kalendarz - zapraszam do oglądania :)

W kalendarzu wystąpiły też wycinanki z the MiNi art  (tak, tak, jeden wycinankowy kotek zdążył stracić ogon w trakcie prac - któreś moje futro jest za to odpowiedzialne :))). A oprócz tego cała galeria polskich papierów (Galeria RAE, ILS i 7 Dots, tylko trzy zagramaniczne się wkradły), taśmy dekoracyjne i maski, przy użyciu których powstały fakturowe wzory z gesso i pasty strukturalnej. Na większości stron znana już krateczka (ma swoje zalety - nie trzeba myć, wystarczy wyrzucić (albo przykleić do scrapa, hihi) i z rolki odciąć kolejny kawałek),wzorek z dziurkacza brzegowego, kropki wycięte dziurkaczem w folii - i jedyna moja maska "profi": maleńkie damaski ze Scrappo, jeszcze sprzed przerwy. To też moja ulubiona - wystąpiła w lutym i wrześniu -zgłaszam więc do styczniowej Galerii Waszych Inspiracji :)

A sikorki pojawiły się dopiero dzisiaj.
Jak do tej pory tylko dwie, ale mam nadzieję, że jednak wróci cała ekipa. Za to srok i wron nie brakuje, te jakoś nie przestraszyły się sylwestrowej makabry - i chętnie załapałyby się na sikorkową słoninkę ;-)

10 komentarzy:

 1. Mnie także się podoba! Super jest!

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj... kalendarz mnie zachwycił... Sama bym taki chętnie sobie powiesiła gdzieś, ale mój chłop się uparł na żaglowce i koniec... :( Dziękuję za udział w scrappo inspiracjach i obiecuję, że postaram się o zestaw kolejnych masek w najbliższym czasie ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. idealny Nordstjernowy kalendarz :)

  OdpowiedzUsuń
 4. bardzo oryginalny. podoba mi się !

  OdpowiedzUsuń
 5. Rewelacyjny, cały taki Twój, i to jest dla mnie niedościgniony wzór!

  OdpowiedzUsuń
 6. Przepiękny kalendarz! Zapraszam do siebie po wyróżnienie :)
  http://zielony-dolek-grajdolek.blogspot.com/2013/01/wyroznienie-liebster-award.html

  OdpowiedzUsuń
 7. fantastyczny ten kalendarz! Prosty, wyważony kolorystycznie, zwierzaki na każdy miesiąc - wszystko mi sie w nim podoba

  OdpowiedzUsuń
 8. koci kalendarz... marzenie każdej kociej mamy, a ogonek znajdzie się w najmniej spodziewanym miejscy, w najmniej spodziewanej porze :) pozdrówki

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...