środa, 13 lutego 2013

Kot z Hidcote

Znowu zielono.

Co ja poradzę, że bardzo lubię ten kolor - a w kolekcjach Galerii RAE pięknych zieleni nie brakuje.
Tym razem jednak miałam utrudnione zadanie - strrrasznie podobał mi się kolor papieru, ale nijak nie pasowały mi bombki (skądinąd śliczne i radosne). I na dodatek był listopad, a ja siedziałam głęboko w epicentrum dołu twórczego (o ile doły mają epicentrum, ale dołki twórcze są dynamiczne, to chyba jednak mają).

Z tego dołu postanowiła mnie za uszy wywlec kochana Offca, zapraszając na wspólne scrapowanie połączone z warsztatami chlebowymi. Wiadomo - chleb na zakwasie rośnie kilka godzin, więc w międzyczasie trzeba czymś zająć ręce. Zajęłam je więc swoim zwyczajem - stemplując i następnie wycinając jakąś nieprawdopodobną ilość kwiatostanów, jako żywo przypominających Cornus florida...
Z zamiarem przyklejenia ich do tegoż scrapa, rzecz jasna.

I nawet udało mi się tam, u Offcy, ułożyć z nich całą kompozycję, którą po powrocie do domu odłożyłam na półkę. Głównie po to, żeby podbierać po kwiatku do innych, późniejszych projektów. A zaczęty scrap musiał swoje odleżeć, zanim doczekał się docelowej wersji:W miejsce zużytych kwiatów doszły liście - genialny stempel 3rd Eye (Dryszko, czy wiesz, że o takim stemplu od zawsze marzyłam?). Dołożyłam jeszcze trochę innych stempli, w tym kolejnego fantastycznego kota nabytego niegdyś w Scrappo, trochę motyli i wycinanek.

Z bliska wygląda to tak:


Szczegóły materiałowe jak zwykle - na blogu Galerii RAE.
Za fotkę, której użyłam na scrapie dziękuję autorce - Danusi M.
A przy okazji: czy ja zapraszałam już do Hidcote Manor? Jeśli nie - i jeśli lubicie angielskie ogrody - to zajrzyjcie na bloga Marty .

Pozdrawiam :)

8 komentarzy:

 1. Przecudny i bardzo w Twoim stylu scrap. W Twoim to znaczy delikatny w rysach :) z akcentami florystycznymi...cudo. I masz rację, ten stempelek dryszki jest genialny!

  OdpowiedzUsuń
 2. jaki śliczny scrap! kot wymiata, ale te wszystkie pieczołowicie wycinane kwiatki, liście i motylki - cudo! dziękuję za inspirowanie w Scrappo

  OdpowiedzUsuń
 3. fantastyczny! Ech... te liście, kwiatki, motylki... dziękuję za inspiracje dla Scrappo;)

  OdpowiedzUsuń
 4. nie mogłam się go doczekać :) świetny scrap :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Szczenę z podłogi zbieram! Kompozycja kwiatowa, "naturalne" dodatki i te kolory! Cudowny scrap!

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 7. Cudowny!!! Kompozycja kwiatowa zachwyciła mnie;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Te dodatki wspaniale tworzą całość:)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...