poniedziałek, 9 maja 2011

Rowerowe ATC

Z okazji powrotu do rowerowania. Po latach. Nie pytajcie ilu. :]
I na wyzwanie  Craft Artwork.

Rozpędziłam się i powstały dwa.
Tak mi się zachciało słodkich, dziewczyńskich i koronkowych. Na przekór niedzielnemu jeżdżeniu po błocie i podmokłych łąkach. I wreszcie z przeszyciami, których forma powstała z inspiracji tą pracą Brises.
Na skrzydełku, które mi się ostało po skrzydlatym wyzwaniu, dużo różnego tuszu, glossy  accent i kryształki, tło pryśnięte glimmer mistem.


Drugi trochę bardziej ascetyczny:


Pozdrawiam :)

9 komentarzy:

 1. Świetne, zwłaszcza ten pierwszy motyl mnie porwał:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pierwszy rower fantastyczny, te bajeczne kolory na motylku rzeczywiście porywają :) W ogóle świetne rowerowe ujęcie Ewo :)

  OdpowiedzUsuń
 3. boskie! śliczne motylki i retro-rowerki. :) a tak w ogóle ostatnio mi się śniło, że się spotkałyśmy i zaczęłyśmy gadać o scrapowaniu, a Ty nagle wyciągasz taką wielką torbę z ATC, wyrzucasz wszystko na stół i mówisz: "to moje ATC", a ja wyciągam swoje dwa i mówię: "eee... a te są moje". :D:D pozdrawiam serdecznie i może kiedyś się naprawdę spotkamy. ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. ooo, a ja przegapiłam fakt, że masz już bloga! jak wrócę na normalne tory i osiąde na stałe w domu, to nadrobię, koniecznie! A Twój rower zachęca bardzo do rowerowania, sama bym chciała taki, co dostaje skrzydeł, zwłaszcza pod górkę:-)

  OdpowiedzUsuń
 5. niesamowite są, pod każdym względem. no pełen zachwyt! uwielbiam Twoje prace!

  OdpowiedzUsuń
 6. Anuszko, uśmiałam się z Twojego komentarza :)
  Moja "wielka torba" to na razie małe pudełeczko po czekoladkach ferrero, ale może kiedyś obie dorobimy się wielkich toreb ateciaków i innych scrapowych drobiazgów i będziemy je razem oglądać ;-)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...